Služby

Všetko pre expresnú prepravu Vášho tovaru

Vozový park

V ponuke máme vozidlá s celkovou hmotnosťou do 3,5 t. Neustále kladieme veľký dôraz na kvalitu našich vozidiel.

Vnútroštátna preprava

Ponúkame vám expresnú vnútroštátnu prepravu tovaru za veľmi výhodné ceny. Vieme ako na poskytovanie komplexných služieb.
MV transport Slovakia a.s. vám poskytne riešenie pre všetky vaše požiadavky a dáme na vaše individuálne potreby. Rýchlou reakciou na vaše potreby Vás zbavíme akýchkoľvek starostí

Cenová ponuka

Medzinárodná preprava

V rámci Európskej únie aj mimo Európskej únie do krajín ako je napr. Srbsko, Ukrajina. Vodiči sú profesionálne a kvalitne zaškolení.

Priaznivé ceny

Naša cenová politika je pre našich klientov veľmi priaznivá. Vystavíme vám cenovú kalkuláciu, s ktorou budete určite spokojní.

Doprava / destinácie

Najvyššiu koncentráciu vozidiel máme v oblasti: Nemecko, Taliansko, Rakúsko, Benelux, Veľká Británia, Francúzsko, Dánsko, Španielsko.
Naše prepravné aktivity vykonávame najmä na trhoch západnej Európy. Rozvíjame konkrétne trasy a kombinujeme komplexnosť, efektívnosť a ekonomické aspekty, aby sme najlepšie slúžili našim zákazníkom.

Cenová ponuka

Logistika

Zabezpečujeme kompletnú prepravu tovaru s optimálnou koordináciou, zosúladením a prepojením všetkých častí Vášho obchodu.
Naplánujeme pre vás najefektívnejší plán na prepravu tovaru a to ako po Slovensku, tak do zahraničia. Pri logisitickom plánovaní dbáme na to, aby ste za čo najnižšie náklady dostali čo najlepší výsledok. Preto sa snažíme nájsť kompromis medzi vašim rozpočtom a našimi možnosťami prepravy. Môžete si byť istí, že pre Vás vymyslíme najlepšie riešenie.

Cenová ponuka