Novinky

Všetky aktuality z mv transport na jednom mieste

Pracuj v MV transport

Neustále hľadáme šikovných ľudí, ktorý by sa radi stali členmi nášho tímu. Ak by si sa rád pridal do tímu MV transport, pošli nám svoj životopis.

Prečo pracovať v MV transport?

Rešpekt a dôvera pre nás tvoria základ pre úspešnú prácu s ostatnými. Dodržiavame naše slovo a naše sľuby. S našimi zákazníkmi, zamestnancami a obchodnými partnermi zaobchádzame s úctou a náš vzťah je založený na otvorenom dialógu. Udržiavame dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi aj zamestnancami. Na všetkých úrovniach našej organizácie a obchodných jednotiek je naším cieľom pridať hodnotu a konať zodpovedne. Pracujeme na udržateľnom úspechu a zaobchádzame s našou spoločnosťou a jej zdrojmi starostlivo.
Naši zamestnanci pracujú na tom, aby naši zákazníci dostávali kvalitné a spoľahlivé služby. Ľudia, ktorí pracujú pre nás, rozumejú ich úlohám a povinnostiam a poskytujú požadovanú úroveň kvality.
Našim zamestnancom ponúkame príjemnú, otvorenú pracovnú atmosféru a spravodlivé, výkonnostné platové stupnice, ktoré udržiavajú vysokú úroveň motivácie. Zdravie a bezpečnosť zamestnancov na našich pracoviskách je najvyššou prioritou nášho manažmentu. Vzájomne so sebou zaobchádzame s úctou, toleranciou, uznaním a spravodlivosťou.